Location : Home > P > PIC32MX340F256HT-80V/PT
PIC32MX340F256HT-80V/PT
Share on FacebookShare on Facebook
PIC32MX340F256HT-80V/PT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PIC32MX340F256HT-80V/PT 10000 MIC.ÃÀ¹ú΢о 2012 HAISEN INTERNATIONAL (...
PIC32MX340F256HT-80V/PT 10000 Microchip 12+ BOZX Electronic Co.,Ltd
PIC32MX340F256HT-80V/PT 1974 Microchip 10+ STASTAR CO., LIMITED
PIC32MX340F256HT-80V/PT 32-bit Microcontrollers - MCU 256 KB FL 32 KB RAM 80MHz 10-Bit ADC DMA 30,000 Microchip Technology 2102+ New parts and in our stock Lei Li ?Import and Export Corporation
PIC32MX340F256HT-80V/PT 32-bit Microcontrollers - MCU 256 KB FL 32 KB RAM 80MHz 10-Bit ADC DMA 30,000 Microchip Technology 2102+ New parts and in our stock Lei Li IC Components
PIC32MX340F256HT-80V/PT 1531+ 62305 Microchip 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SC1565I5M2.5TRT Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear (LDO) Active IC REG LDO 2.5V 1.5A TO263-5