Location : Home > P > PIC32MX170F256B-50I/SS
PIC32MX170F256B-50I/SS
Share on FacebookShare on Facebook
PIC32MX170F256B-50I/SS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PIC32MX170F256B-50I/SS SOPDIP 12500 MICROCHIP RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ICS889871AKLF Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider IC 2GHz 16-VFQFN Exposed Pad
ICS889871AKLF 678954 13+ fenyang electronics co.,ltd
ICS889871AKLF 678954 13+ 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ICS889871AKLF IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ICS889871AKLF NEW 88150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SY100E310LJI-TR Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 800MHz 28-LCC (J-Lead)
PI6C4921506LIE Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1.5GHz 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PI6C4921506LIE IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PI6C4921506LIE NEW 98790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PI6C4921506LIE PERICOM 5987 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
70151-1265 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
B7A-T10S1 Industrial Controls, Meters Controllers - Accessories Link Adapter B7A Series
B7A-T10S1 IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C200H-OC221 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Output Module Backplane
C200H-OC221 654879 13+ fenkey electronics co.,ltd
C200H-OC221 654879 13+ fenyang electronics co.,ltd
C200H-OC221 OMRON 520 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAX183BCWG MAXIM 96500 2016 W.SO Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAX183BCWG MAXIM 75083 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
LC4032C-75T44I LATTICE 10000 2013+ 3.3V/2.5V/1.8V In-System Programmable SuperFAST High Density PLDs World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
LC4032C-75T44I N/A 83420 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
R5F56316SDBG#U0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RX RX600 Microcontroller IC 32-Bit 100MHz 256KB (256K x 8) FLASH 176-LFBGA (13x13)
961120-5900-AR-PR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
961120-5900-AR-PR 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
961120-5900-AR-PR 3M 157320 2016+ CONN HEADER R/A 20POS GOLD SMD Unitronix Electronics Limited
961120-5900-AR-PR 3M 288570 2016+ CONN HEADER R/A 20POS GOLD SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
961120-5900-AR-PR 3M 8000 2012+ CONN HEADER R/A 20POS GOLD SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
MTFC8GACAENS-K1 AIT TR Integrated Circuits (ICs) Memory EMMC 64G
MP3398AGY-Z Integrated Circuits (ICs) PMIC - LED Drivers LED Driver IC 4 Output DC DC Controller Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 350mA 20-SOIC
MP3398AGY-Z IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP3398AGY-Z NEW 89110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-794631-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold
5-794631-4 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-794631-4 Electronics 26180 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-794631-4 STOCK 45920 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
5-794622-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
5-794622-4 Electronics 26350 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-794622-4 IC 38391 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
0353620286 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
1-5111969-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-5111969-0 IC 56480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-5111969-0 TE Connectivity AMP Connectors 288570 2016+ CONN HEADER 50POS R/A GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-5111969-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-5111969-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 50POS R/A GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd