Location : Home > P > PIC32MM0064GPL028-I/ML
PIC32MM0064GPL028-I/ML
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4DV85LC-0175CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 125MHz 6-CLCC
MK3711DMILFTR 878596 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MK3711DMILFTR 878596 13+ fenkey electronics co.,ltd
VLS4012ET-100M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 10¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 890mA 228 mOhm Max Nonstandard
VLS4012ET-100M IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VLS4012ET-100M NEW 87470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CDCVF25081D Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC 1:8 3.3V PLL CLK-DRVR 16-SOIC
CDCVF25081D IDT, Integrated Device Technol 5000 2016+ IC 1:8 3.3V PLL CLK-DRVR 16-SOIC Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CDCVF25081D Originalnew 80500 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LAXP2-5E-5TN144E LATTICE 1000 16+ TQFP-144 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
LAXP2-5E-5TN144E ROHS 52085 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ADSP-BF526KBCZ-3C2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - DSP (Digital Signal Processors) IC DSP CTRLR 300MHZ 289CSBGA
ADSP-BF526KBCZ-3C2 Texas Instruments 5000 2016+ IC DSP CTRLR 300MHZ 289CSPBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AGLP030V5-CSG289I Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAX186DEPP MAXIM 20032 11-12+ Nego IC Co.
MAX186DEPP MAXIM 100-20000 DIP European Union IC Industry Cor.
MAX186DEPP N/A 10-30000 10/11+ SMD/DIP Fantastic Technologies limited.
MAX113EAG MAXIM 96500 2016 SSOP Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
R5F111MHAFB#30 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RL78 RL78/L1C Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 192KB (192K x 8) FLASH 80-LQFP (12x12)
7164L20TPG Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 64KBIT 20NS 28DIP
7164L20TPG 11+ 18250 instock original new 8STAR-IC
7164L20TPG MOLEX 54633 1221/1310/ SOP28/DIP28/SOP14 futuro trade ltd.
800-80-044-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
800-80-044-10-001101 IC 57470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-80-044-10-001101 Preci-Dip 147050 2016+ CONN HDR 44POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-80-044-10-001101 Preci-Dip 288410 2016+ CONN HDR 44POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8-215083-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 18 Position Rectangular Plug Connector IDC Tin 28 AWG
8-215083-8 TE Connectivity AMP Connectors 157580 2016+ CONN MALE-ON-WIRE 18POS 28AWG Unitronix Electronics Limited
8-215083-8 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
8-215083-8 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN MALE-ON-WIRE 18POS 28AWG Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com