Location : Home > P > PIC16LF1618T-I/SS
PIC16LF1618T-I/SS
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
K3FS-RCT-5-F Industrial Controls, Meters Accessories SYSBUS TRANS CT 0-5A AC 1
K3FS-RCT-5-F NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9P936AFLFT ICS/PBF 10333 14-15+ SSOP Nego IC Co.Doris@negoic.com
9P936AFLFT ICS/PBF 48500 2012+ SSOP Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PNRU24A Industrial Controls, Meters Controllers - Liquid, Level Liquid Level Controller High/Low Level SPDT (1 Form C) 24VAC Socketable
PNRU24A IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PNRU24A NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N3DV85BC-0009CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 148.5MHz, 148.35165MHz 6-CLCC
XCV405E-7FG676C BGA 8500 2016 XILINX FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XCV405E-7FG676C XILINX 8040 11-12+ BGA Nego IC Co.Doris@negoic.com
XCV405E-7FG676C Xilinx Inc 8000 16+ 676-BGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EP3C16F256A7N brenda@hon 81246 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
0438100364 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Gold
852-80-016-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
852-80-016-30-002101 IC 56370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
852-80-016-30-002101 Preci-Dip 157440 2016+ CONN HDR 16POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
852-80-016-30-002101 Preci-Dip 277830 2016+ CONN HDR 16POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com