Location : Home > P > PIC16F882-I/SS
PIC16F882-I/SS
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for PIC16F882-I/SS distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
PIC16F882-I/SS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PIC16F882-I/SS SSOP-28 18000 MICROCHIP 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
PIC16F882-I/SS SSOP28 1000 MICROCHIP 16+ NEW Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
PIC16F882-I/SS SSOP-28 45000 MIC 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
PIC16F882-I/SS 9 ¨º??MICROCHIP 09+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV76KC-0157CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
PAX2S000 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PAX2S000 NEW 88130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CY2CC910OXI-1T Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 650MHz 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
CY2CC910OXI-1T 6798954 13+ 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CY2CC910OXI-1T Cypress 57679 15+ IC CLK BUFFER 1:10 650MHZ 20SSOP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CY2CC910OXI-1T Cypress 88210 1525+ IC CLK BUFFER 1:10 650MHZ 20SSOP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CY2CC910OXI-1T IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
82463-1872 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UM1872 UNIVERSAL CHRYS SPEC
AKT4H113110 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount
8N3DV85LC-0028CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 156.25MHz, 156.25MHz 6-CLCC
70151-1318 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
TE0712-02-200-2C3 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontroller or Microprocessor Modules TE071x Embedded Module Artix-7 A200T 200MHz 1GB 32MB
XC5VLX85-1FF1153C XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
STEF05DPUR Integrated Circuits (ICs) PMIC - Current Regulation/Management Electronic Fuse Regulator 3.6A 10-DFN (3x3)
STEF05DPUR IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
STEF05DPUR NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7-104909-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 25 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
7-104909-4 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7-104909-4 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
7-104909-4 TE Connectivity AMP Connectors 147240 2016+ CONN HEADER VERT .100 25POS 15AU Unitronix Electronics Limited
7-104909-4 TE Connectivity AMP Connectors 288450 2016+ CONN HEADER VERT .100 25POS 15AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
800-10-027-20-101101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold
800-10-027-20-101101 IC 57470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-027-20-101101 Preci-Dip 157430 2016+ CONN HDR 14POS 0.200 T/H Unitronix Electronics Limited
800-10-027-20-101101 Preci-Dip 288950 2016+ CONN HDR 14POS 0.200 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-794633-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Tin
4-794633-0 TE Connectivity AMP Connectors 278210 2016+ CONN HEADER 10POS DUAL TIN SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-794633-0 Electronics 26479 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-794633-0 Electronics 26479 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
95000-116 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold, GXT?