Location : Home > P > PIC16F818-I/P
PIC16F818-I/P
Share on FacebookShare on Facebook
PIC16F818-I/P distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PIC16F818-I/P 249 MICROCHIP 08+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
PIC16F818-I/P 25000 Microchip 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
PIC16F818-I/P SCM 30000 MICROCHIP 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
PIC16F818-I/P DIP-18 850000 MicrochipT 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
PIC16F818-I/P DIP 10170 MICR 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7789291020 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-S400-HE20 CBL ASSY
7789291020 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV75BC-0036CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
8N4SV75BC-0036CDI8 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CY23S08SXC-4T Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC CLK ZDB 8OUT 140MHZ 16SOIC
CY23S08SXC-4T 6798954 13+ 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CY23S08SXC-4T IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CY23S08SXC-4T Originalne 181040 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
74006-3072 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UM10-3072 SAFETY MAT 10M CABLE
70261-1714 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE-1510-2-0180L 00200C
TC297TX128F300SBBKXUMA1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers TriCore? AURIX? Microcontroller IC 32-Bit 300MHz 8MB (8M x 8) FLASH PG-LFBGA-292-6
S6E2C29J0AGV20000 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4F FM4 S6E2C2 Microcontroller IC 32-Bit 200MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 176-LQFP (24x24)
S6E2C29J0AGV20000 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S6E2C29J0AGV20000 NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MSP430FR2632IRGER Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers MSP430 MSP430? FRAM Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 8.5KB (8.5K x 8) FRAM 24-VQFN (4x4)
EQCO850SC.3-HS Integrated Circuits (ICs) Interface - Specialized Camera Interface 16-QFN (4x4)
EQCO850SC.3-HS Microchip 5735 16-QFN E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
SST26VF032B-104I/TD Integrated Circuits (ICs) Memory IC FLASH 32MBIT
SST26VF032B-104I/TD IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
832-10-020-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
832-10-020-20-001101 IC 57720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
832-10-020-20-001101 Preci-Dip 157170 2016+ CONN HDR 20POS 2MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
832-10-020-20-001101 Preci-Dip 288790 2016+ CONN HDR 20POS 2MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09185205014 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
860-10-016-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
860-10-016-40-001101 Preci-Dip 157160 2016+ CONN HDR 16POS 1MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
860-10-016-40-001101 Preci-Dip 288310 2016+ CONN HDR 16POS 1MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
827539-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Plug Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole, Right Angle Tin