Location : Home > P > PIC16F689-I/ML
PIC16F689-I/ML
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for PIC16F689-I/ML distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
PIC16F689-I/ML MIC QFN 200 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
PIC16F689-I/ML distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PIC16F689-I/ML MICROCHIP 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PIC16F689-I/ML QFN-20 33550 MICROCHIP 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
PIC16F689-I/ML QFN-20 10020 MICROCHIP 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
PIC16F689-I/ML 43 MICROCHIP 07+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4Q001LG-0159CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 100MHz, 156.25MHz, 212.5MHz, 106.25MHz 10-CLCC
8N4Q001LG-0159CDI8 IC 57690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
70261-1530 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE1510-0-3730A-5000C-5000C
70261-1530 IC 59400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1301580038 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment HOSE REEL; LG SD 1/2" X 50' LP
8N4SV76AC-0118CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
70100-1405 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment EDGE SENSOR
EP4CGX30CF19I7N Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EP4CGX30CF19I7N ALTERA 20000 2016+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EP3SL200F1517C2N Altera 20000 2016+ Orignal&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EP3SL200F1517C2N Altera 7500 2016 Orignal&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
A3PE3000L-FGG896 Microsemi SoC 8000 16+ 896-BGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPM7256EGC192-12 ALTERA 10080 14-15+ PGA Nego IC Co.Doris@negoic.com
EPM7256EGC192-12 N/A 18000 2016+ PGA IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EPM7256EGC192-12 ALTERA 69953 2016 PGA-192 European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
EPM7256EGC192-12 Altera 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
R5F3650TNFB#30 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers M16C/60 M16C? M16C/60/65 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 768KB (768K x 8) FLASH 100-LFQFP (14x14)
MB90349CASPFV-GS-740E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90340 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 256KB (256K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14)
R5F104JGGFA#V0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RL78 RL78/G14 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 52-LQFP (10x10)
R5F104JGGFA#V0 IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R5F104JGGFA#V0 Renesas 41775 1516+ IC MCU 16BIT 128KB FLASH 52LQFP AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
AS6C62256A-70SIN Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 32K X 8 5.0V 28-SOP
AS6C62256A-70SIN ALLIANC 3500 SOP28 RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
AS6C62256A-70SIN 1000 B.A.S. ELECTRONIC COMPONENTS
AS6C62256A-70SIN 1000 stock-samedayshipment B.A.S. ELECTRONIC COMPONENTS
AS6C62256A-70SIN ALLIANCE 3889 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
353-10-163-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 63 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
353-10-163-00-001101 IC 55970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
353-10-163-00-001101 Preci-Dip 147280 2016+ CONN HDR 63POS 2.54 WIRE WRAP Unitronix Electronics Limited
353-10-163-00-001101 Preci-Dip 298950 2016+ CONN HDR 63POS 2.54 WIRE WRAP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-644489-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
3-644489-3 TE Connectivity AMP Connectors 157710 2016+ CONN HEADER 13POS R/A .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
3-644489-3 TE Connectivity AMP Connectors 288390 2016+ CONN HEADER 13POS R/A .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
159230-6003 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
159230-6003 3M 156970 2016+ 2MM SHROUDED BOARD MNT HDR 30 PO Unitronix Electronics Limited
159230-6003 3M 287890 2016+ 2MM SHROUDED BOARD MNT HDR 30 PO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0026481163 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
4-640621-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 12 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 24 AWG
4-640621-2 Distributor 161950 17+ 17+ Microtranik Components sales@microtranik.com
4-640621-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-640621-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 12POS 24AWG MTA100 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com