Location : Home > P > PIC16F18323T-I/ML
PIC16F18323T-I/ML
919738 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies FPA/C DI 0.5M 1746IA163WIRE
919738 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
84870303 Industrial Controls, Meters Controllers - Liquid, Level Liquid Level Controller High/Low Level SPDT (1 Form C) 120VAC Socketable
84870303 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4QV01LG-0024CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 125MHz, 156.25MHz, 250MHz 10-CLCC
A1020B-2PLG68C Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAX12555ETL+ MAXIM 96500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAX12555ETL+ Originalne 48405 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XC6SLX100-3FG484C XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MKV31F512VLL12P Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4 Kinetis KV Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
MKV31F512VLL12P Freescale 5833 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
71V67603S150BQG8 Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 9MBIT 150MHZ 165CABGA
7133SA70G Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 32KBIT 70NS 68PGA
7133SA70G IC 57680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7133SA70G IC 57580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IS42S16100H-7TL Integrated Circuits (ICs) Memory IC SDRAM 16MBIT 50TSOP
CWN-562-10-0000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
CWN-562-10-0000 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CWN-562-10-0000 NEW 98070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
87690-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
87690-2 TE Connectivity AMP Connectors 157750 2016+ CONN HEADER 12POS .100 VERT GOLD Unitronix Electronics Limited
87690-2 TE Connectivity AMP Connectors 287330 2016+ CONN HEADER 12POS .100 VERT GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-111506-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 16 Position Rectangular Plug Connector IDC Gold 26-28 AWG
1-111506-8 TE Connectivity AMP Connectors 157560 2016+ CONN PLUG 16POS UNIV I/O SLOT Unitronix Electronics Limited
1-111506-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-111506-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 16POS UNIV I/O SLOT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com