Location : Home > P > PIC16F1718-E/SP
PIC16F1718-E/SP
Share on FacebookShare on Facebook
PIC16F1718-E/SP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PIC16F1718-E/SP SOPDIP 10000 MICROCHIP RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ADN2804ACPZ-500RL7 AD 32454 2014+ good quality ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
MPS-OPI-MHK Industrial Controls, Meters Accessories MOUNTING HDWR KIT INC WITH THE M
MPS-OPI-MHK IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MPS-OPI-MHK NEW 87590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2908728 Industrial Controls, Meters Accessories HOUSING BASE 5POS
2908728 N/A 6 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
E5AC-CX4D5M-013 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E5AC-CX4D5M-013 NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N4SV75AC-0033CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
8N4SV76BC-0114CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 300MHz 6-CLCC
8N4SV76AC-0083CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 160MHz 6-CLCC
AGLE3000V5-FGG484 Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AGLE3000V5-FGG484 Microsemi SoC 8000 16+ 484-BGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XC4052XL-2BG560I XILINX 8117 11-12+ BGA Nego IC Co.Doris@negoic.com
XC4052XL-2BG560I Xilinx Inc 8000 16+ 560-LBGA, Metal Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
71V65803S100BGI Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 9MBIT 100MHZ 119BGA
IS42SM16160K-6BLI-TR Integrated Circuits (ICs) Memory IC SDRAM 256M 166MHZ 54BGA
IS42SM16160K-6BLI-TR IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAX71313LECB+ Integrated Circuits (ICs) PMIC - Energy Metering 3 Phase Meter IC 64-LQFP (10x10)
MAX71313LECB+ MAXIM 5620 NEW+ N/A NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
MAX71313LECB+ MAXIM 5870 NEW+ N/A Asia Military Components Trading Co., Ltd.
MAX71313LECB+ IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
98401-102-44LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold, GXT?
98401-102-44LF Amphenol FCI 157440 2016+ BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
98401-102-44LF Amphenol FCI 288930 2016+ BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
98401-102-44LF IC 57480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
850-10-018-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
850-10-018-30-001101 Preci-Dip 157290 2016+ CONN HDR 18POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
850-10-018-30-001101 Preci-Dip 287450 2016+ CONN HDR 18POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09185166911001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle