Location : Home > P > PIC16F1716-E/ML
PIC16F1716-E/ML
Share on FacebookShare on Facebook
PIC16F1716-E/ML distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PIC16F1716-E/ML SOPDIP 10000 MICROCHIP RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PGR-6801-24 Industrial Controls, Meters Protection Relays & Systems PUMP RELAY 16A CTS 24VDC
PGR-6801-24 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PGR-6801-24 NEW 77710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
XW2Z-100J-B5 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies CABLE 1M
XW2Z-100J-B5 687549 13+ fenkey electronics co.,ltd
XW2Z-100J-B5 687549 13+ fenyang electronics co.,ltd
XW2Z-100J-B5 687549 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
XW2Z-100J-B5 originalne 48840 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
E5EN-HSS2HHBFM-500 AC100-240 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Process, Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount
1301050028 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment HANDLAMP LO-VOLT PROTEX 25'
8N4SV76FC-0155CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
8N3DV85AC-0180CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 78.125MHz 6-CLCC
EP3SL70F484C4 ALTERA 29150 2012+ originalnew Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EP3SL70F484C4 ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EP4CE55F29I7N Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EP4CE55F29I7N ALTERA 25000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
ATF1504ASV-15AI100 Atmel 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATF1504ASV-15AI100 N/A 95200 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
XC5VLX155-1FFG1760I XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
10AS057K2F40E1SG Integrated Circuits (ICs) Embedded - System On Chip (SoC) Dual ARM? Cortex?-A9 MPCore? with CoreSight? System On Chip (SOC) IC Arria 10 SX FPGA - 570K Logic Elements 256KB 1.5GHz 1517-FCBGA (40x40)
MB96384RSBPMC-GS-104E2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16FX F2MC-16FX MB96380 Microcontroller IC 16-Bit 56MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 120-LQFP (16x16)
MSP430F6726AIPZ Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers CPUXV2 MSP430F6xx Microcontroller IC 16-Bit 25MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
M0518LD2AE Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0 NuMicro M0518 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 68KB (68K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
M0518LD2AE Nuvoton 959500 15+ QFP48 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
IS61QDPB42M36A1-500B4L Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 72MB 500MHZ 165BGA
104350-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1701197 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 4 Position Rectangular Plug Connector IDC Gold 20-24 AWG
1701197 26554 15+ IN STOCK InMeiLe Technology
1701197 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1701197 Phoenix Contact 157340 2016+ CONN PLUG 4POS 2MM BLUE FML Unitronix Electronics Limited
1701197 Phoenix Contact 278990 2016+ CONN PLUG 4POS 2MM BLUE FML Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-794634-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Gold