Location : Home > P > PIC12F1571-E/RF
PIC12F1571-E/RF
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV76BC-0152CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 328.125MHz 6-CLCC
7789153015 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-CTLX-RV24-V2 CBL ASSY
70220-1202 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UMMQ-0800-0500-A
70220-1202 IC 59720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV75FC-0003CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz 6-CLCC
8N4SV75FC-0003CDI IC 56880 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV75FC-0003CDI IC 56400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
70152-1412 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
M2006-02-666.5143T IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M2006-02-666.5143T IDT 755 36-CLCC E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
M2006-02-666.5143T NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MB90F349APMC-GS Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90340 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
MB90F342ASPMC-GE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90340 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
R5F2LA88ADFA#V0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers R8C R8C/Lx/A8A Microcontroller IC 16-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH 80-LQFP (14x14)
FAN4010IL6X Integrated Circuits (ICs) PMIC - Current Regulation/Management Current Sense Regulator High-Side 10mA 6-MicroPak
FAN4010IL6X 50000 10+ HONGKONG DAZELONG ELEC...
FAN4010IL6X FSC 75000 2011+ 6-UMLPNew & Original parts Lei Li Electronics Trade Inc.
FAN4010IL6X 50000 10+
FAN4010IL6X FSC 75000 2015+ 6-UMLPNew & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2350-5121TG Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
2350-5121TG 3M 157230 2016+ CONN STRIP HDR Unitronix Electronics Limited
2350-5121TG 3M 288750 2016+ CONN STRIP HDR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
57102-G06-16ULF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 32 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold, GXT?
57102-G06-16ULF Amphenol FCI 157390 2016+ MINITEK Unitronix Electronics Limited
57102-G06-16ULF Amphenol FCI 278550 2016+ MINITEK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
57102-G06-16ULF IC 59970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-794627-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin-Lead
1-794627-2 39914 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
1-794627-2 Electronics 27569 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-794627-2 STOCK 46550 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-794627-2 TE Connectivity AMP Connectors 277970 2016+ CONN HDR 12POS DUAL R/A TIN SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0702871118 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold