Location : Home > P > PHT2010Y1003BGT200
PHT2010Y1003BGT200
Share on FacebookShare on Facebook
PHT2010Y1003BGT200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PHT2010Y1003BGT200 RES SMD 100K OHM 0.1 1/5W 2010 687800 Vishay Sfernice NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PHT2010Y1003BGT200 RES SMD 100K OHM 0.1 1/5W 2010 582600 Vishay Sfernice 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
PHT2010Y1003BGT200 RES SMD 100K OHM 0.1 1/5W 2010 1335100 Vishay Sfernice 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PHT2010Y1003BGT200 RES SMD 100K OHM 0.1 1/5W 2010 677800 Vishay Sfernice 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DG200-J Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 36V 200W