Location : Home > P > PHEC100R-S111LF
PHEC100R-S111LF
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
206403-1 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN SEAL PERIPHERAL SIZE 11
172-E09-211R011 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
97-3107A22-23S-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 8C 8#12 SKT PLUG
97-3107B20-27P-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 14C 14#16 PIN PLUG
3-644370-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT 5POS 20AWG MTA-156
DTS20W21-35PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 79 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
T38437-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38437-19-0 IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38437-19-0 NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-146255-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold