Location : Home > P > PH50S48-3.3
PH50S48-3.3
Share on FacebookShare on Facebook
PH50S48-3.3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PH50S48-3.3 ROHS 135200 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PH50S48-3.3 DIP 25639 LAMBDA 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PH50S48-3.3 3550 STOCK Find semi(Thailand) Co.,ltd.
PH50S48-3.3 3550 stock YARRA SEMI PTY LTD.
PH50S48-3.3 STOCK 10438 NEW+ STOCK Globalway components Sdn Bhd.
PH50S48-3.3 8790 LAMBDA NEWD/C OWNSTOCK MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
PH50S48-3.3 STOCK 50 stock Morechip Enterprise Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PM5-PBWD Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Blue Diffused 120¡ã 8 V ~ 48 V 20mA Round with Flat Top, 9.70mm