Location : Home > P > PFR5K11R0
PFR5K11R0
Share on FacebookShare on Facebook
PFR5K11R0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PFR5K11R0 Wirewound Resistors - Chassis Mount 1000watt 11ohm 10 Power Rib 80000 Ohmite 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ECL15UD01-T Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER +/-12V 15W
ECL15UD01-T IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ECL15UD01-T NEW 77550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MGJ2D051505SC Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 15V -5V 2W
MGJ2D051505SC MURATA 101 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
MGJ2D051505SC MURATA 101 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
MGJ2D051505SC NEW 78270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
APXH006A0X-SRZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER DC-DC 0.6 3.63V @ 6A
APXH006A0X-SRZ Lineage Power 8000 2015+ CONVERTER DC-DC 0.6 3.63V @ 6A enkaite Electronics Co., Ltd
APXH006A0X-SRZ LUCENT 50000 15+ ORIGINAL Excellent Electronics Components Inc
APXH006A0X-SRZ N/A 5000 2016+ 2016+ Futune Electronics Co.Limitd
APXH006A0X-SRZ N/A 5000 2016+ 2016+ TPC Global Service Co.Ltd.
MY4I5 AC24 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VAC Coil Socketable
MY4I5 AC24 NEW 87330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MY4I5 AC24 Omron 1133 12+ RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MY4I5 AC24 Omron 41805 1538+ RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MY4I5 AC24 Omron 8330 2014+ RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V Ameyic Electronics Limited