Location : Home > P > PFR5331J100J11L4BULK
PFR5331J100J11L4BULK
Share on FacebookShare on Facebook
PFR5331J100J11L4BULK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PFR5331J100J11L4BULK Film Capacitors 100volts 330pF 5 LS 5mm 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
PFR5331J100J11L4BULK CAP FILM 330PF 100VDC RADIAL 1501000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com