Location : Home > P > PFE500F28/T
PFE500F28/T
Share on FacebookShare on Facebook
PFE500F28/T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PFE500F28/T POWER SUPPLY 28V 18A SGL OUTPUT 8000 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PFE500F28/T POWER SUPPLY 28V 18A SGL OUTPUT 8000 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0702871243 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 98 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold