Location : Home > P > PFE500F12/T
PFE500F12/T
Share on FacebookShare on Facebook
PFE500F12/T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PFE500F12/T ROSH 7600 16+ new & original XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
PFE500F12/T POWER SUPPLY 12V 42A SGL OUTPUT 8000 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0741640018 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold