Location : Home > P > PFE500F-28
PFE500F-28
Share on FacebookShare on Facebook
PFE500F-28 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PFE500F-28 ROSH 7600 16+ new & original XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
PFE500F-28 POWER SUPPLY 28V 18A SGL OUTPUT 8000 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-10-047-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 47 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
800-10-047-30-001101 IC 57760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-047-30-001101 Preci-Dip 157690 2016+ CONN HDR 47POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-10-047-30-001101 Preci-Dip 287970 2016+ CONN HDR 47POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com