Location : Home > P > PFE1000F-28
PFE1000F-28
Share on FacebookShare on Facebook
PFE1000F-28 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PFE1000F-28 RoHS Compliant 39344 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
PFE1000F-28 ROHS 135200 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PFE1000F-28 S/N 5500 S/N 17+ Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
PFE1000F-28 DIP 23652 TDK-LAMBDA 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PFE1000F-28 S/N 5500 S/N 17+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
PFE1000F-28 ROSH 7600 16+ new & original XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
102322-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
102322-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER RT/A 26POS .100 GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
800-10-021-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 21 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-10-021-66-001101 IC 57620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-021-66-001101 Preci-Dip 147090 2016+ CONN HDR 21POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-10-021-66-001101 Preci-Dip 298410 2016+ CONN HDR 21POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com