Location : Home > P > PF2472-9R1F1
PF2472-9R1F1
Share on FacebookShare on Facebook
PF2472-9R1F1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PF2472-9R1F1 RES 9.1 OHM 100W 1 TO247 878600 Riedon Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
PF2472-9R1F1 RES 9.1 OHM 100W 1 TO247 1454500 Riedon RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
770103154 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 150K OHM 10SIP
770103154 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 150Kohms 10Pin 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
770103154 CTS Resistor Products 704000 2015+ RES ARRAY 150K OHM 5 RES 10SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com