Location : Home > P > PF2205-22KF1
PF2205-22KF1
Share on FacebookShare on Facebook
PF2205-22KF1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PF2205-22KF1 RES 22K OHM 50W 1 TO220 891700 Riedon Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
PF2205-22KF1 RES 22K OHM 50W 1 TO220 1237600 Riedon RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767161684G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 680K OHM 16SOIC
767161684G CTS Resistor Products 603300 2015+ RES ARRAY 680K OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com