Location : Home > P > PF2203-910RF1
PF2203-910RF1
Share on FacebookShare on Facebook
PF2203-910RF1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PF2203-910RF1 RES 910 OHM 35W 1 TO220 708700 Riedon Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PF2203-910RF1 RES 910 OHM 35W 1 TO220 1258700 Riedon RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PF2203-910RF1 RES 910 OHM 35W 1 TO220 782800 Riedon Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767141124G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 120K OHM 14SOIC