Location : Home > P > PF2203-47RF1
PF2203-47RF1
Share on FacebookShare on Facebook
PF2203-47RF1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PF2203-47RF1 RES 47 OHM 35W 1 TO220 781300 Riedon Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PF2203-47RF1 RES 47 OHM 35W 1 TO220 1331300 Riedon RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PF2203-47RF1 RES 47 OHM 35W 1 TO220 785400 Riedon Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767143821G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 820 OHM 14SOIC
767143821G CTS Resistor Products 792300 2015+ RES ARRAY 820 OHM 7 RES 14SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767143821G CTS Resistor Products 792300 2015+ RES ARRAY 820 OHM 7 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
767143821G CTS Resistor Products 902300 NEW RoHS RES ARRAY 820 OHM 7 RES 14SOIC FindCores Electronics Inc.