Location : Home > P > PF2203-47KF1
PF2203-47KF1
Share on FacebookShare on Facebook
PF2203-47KF1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PF2203-47KF1 RES 47K OHM 35W 1 TO220 705200 Riedon Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PF2203-47KF1 RES 47K OHM 35W 1 TO220 1255200 Riedon RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PF2203-47KF1 RES 47K OHM 35W 1 TO220 779300 Riedon Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768143561G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 560 OHM 14SOIC