Location : Home > P > PF0580.273NLT
PF0580.273NLT
Share on FacebookShare on Facebook
PF0580.273NLT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PF0580.273NLT INDUCT PWR 27UH SMD 57199 Pulse 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
PF0580.273NLT INDUCT PWR 27UH SMD 41775 Pulse 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
PF0580.273NLT INDUCT PWR 27UH SMD 46850 Pulse 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
PF0580.273NLT INDUCT PWR 27UH SMD 46850 Pulse 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PF0580.273NLT 0.185 L x 0.165 W x 0.137 H (4.70mm x 4.20mm x 3.48mm) 6409 PULSE 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd