Location : Home > P > PF0553.104NLT
PF0553.104NLT
Share on FacebookShare on Facebook
PF0553.104NLT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PF0553.104NLT INDUCTOR PWR SHIELD 100UH SMD 15000 PULSE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PF0553.104NLT 12+ 7200 PULSE 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NTMFS5C442NLTT1G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 126A SO8FL
ATS-03A-48-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X35MM L-TAB
ATS-03D-81-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T412
ATS-07E-58-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM L-TAB
ATS-16C-61-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T766
B84115EB60 Filters Power Line Filter Modules FILTER POWER LINE 6A 250V
B84115EB60 38965 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
B84115EB60 epcos 5888 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B84115EB60 STOCK 46320 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
TO-16-050 Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Spacer General Purpose - Axial, Radial Tubular 0.050" (1.27mm) Natural