Location : Home > P > PF0465.683NLT
PF0465.683NLT
Share on FacebookShare on Facebook
PF0465.683NLT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PF0465.683NLT INDUCT PWR 68UH SMD 62125 Pulse 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
PF0465.683NLT INDUCT PWR 68UH SMD 57399 Pulse 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
PF0465.683NLT 0.284 L x 0.284 W x 0.158 H (7.20mm x 7.20mm x 4.00mm) 171820 PULSE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor