Location : Home > P > PEX8624-BB50RBC F
PEX8624-BB50RBC F
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV75FC-0067CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 192MHz 6-CLCC
8N4SV75FC-0067CDI IC 56810 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1301240338 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment 2M TROLLEY
1301240338 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3DV85KC-0119CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 533MHz, 400MHz 6-CLCC
DS1044R-7 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Delay Lines Delay Line IC Multiple, NonProgrammable 7ns 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
DS1044R-7 22500 2016 SOP FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
DS1044R-7 Maxim Integrated Products 668 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DS1044R-7 Maxim Integrated Products 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DS1044R-7 ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAX4066ACEE Integrated Circuits (ICs) Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers 4 Circuit IC Switch 1:1 45 Ohm 16-QSOP
MAX4066ACEE 789456 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MAX4066ACEE MAXIM 57739 15+ IC SWITCH QUAD SPST 16QSOP Unitronix Electronics Limited
MAX4066ACEE MAXIM 68925 2014+ IC SWITCH QUAD SPST 16QSOP ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
MAX4066ACEE originalne 74800 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.
R5F5630DCDLK#U0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RX RX600 Microcontroller IC 32-Bit 100MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 145-TFLGA (7x7)
SN74AUP1G08DPWR NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SN74AUP1G08DPWR TI 989000 16+ROHS SON4 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
SN74AUP1G08DPWR TI 11523 11PB/11+/1 SOT-353/DSBGA/SOIC-6 futuro trade ltd.
850-80-018-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Tin
850-80-018-10-001101 IC 57580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
850-80-018-10-001101 Preci-Dip 147490 2016+ CONN HDR 18POS 1.27MM T/H Unitronix Electronics Limited
850-80-018-10-001101 Preci-Dip 279050 2016+ CONN HDR 18POS 1.27MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com