Location : Home > P > PEH534VDC3220M2
PEH534VDC3220M2
Share on FacebookShare on Facebook
PEH534VDC3220M2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEH534VDC3220M2 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220uF 400Volts 105C 20 SNAP 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
PEH534VDC3220M2 CAP ALUM 220UF 20 400V SNAP 1335400 Kemet 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PEH534VDC3220M2 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd