Location : Home > P > PEC36DGAN
PEC36DGAN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC36DGAN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC36DGAN 22360 2011+ROHS ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK50227230J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 27 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50227230J0G Amphenol FCI 157560 2016+ CONN BARRIER STRP 27CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50227230J0G IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50227230J0G NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-83-044-30-245101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
431702-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431702-10-0 IC 59250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
48-3571-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS GLD
48-3571-11 Aries Electronics 147690 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS GLD Unitronix Electronics Limited
48-3571-11 Aries Electronics 288190 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 48POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
48-3571-11 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
300-032-000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 32POS GOLD
300-032-000 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
300-032-000 3M 8000 2012+ SOCKET SIP .1 PITCH 32POS EKT Electronics Co., Ltd
300-032-000 3M 8000 2012+ SOCKET SIP .1 PITCH 32POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
300-032-000 3M 8000 2012+ SOCKET SIP .1 PITCH 32POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
310-83-118-41-205101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
310-83-118-41-205101 Preci-Dip 157070 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
M20-7842442 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5437538 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5437538 Phoenix Contact 157850 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5437538 Phoenix Contact 297610 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1778133 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1778133 Phoenix Contact 157340 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1778133 Phoenix Contact 297890 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68000-236 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
68000-236 FCI 850000 2016 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
68000-236 FCI 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
1039530000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1039530000 Weidmuller 157080 2016+ CONN HEADER 12POS 3.81MM BLK R/A Unitronix Electronics Limited
1039530000 Weidmuller 288450 2016+ CONN HEADER 12POS 3.81MM BLK R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com