Location : Home > P > PEC33SFBN
PEC33SFBN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC33SFBN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC33SFBN CONN HEADER .100 SINGL STR 33POS 147850 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
PEC33SFBN CONN HEADER .100 SINGL STR 33POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
PEC33SFBN CONN HEADER .100 SINGL STR 33POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-103185-0-39 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 39 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-103185-0-39 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
4-103185-0-39 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-103185-0-39 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 39POS STR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4-103185-0-39 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 39POS STR TPC Global Service Co.Ltd.