Location : Home > P > PEC31SBEN
PEC31SBEN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC31SBEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC31SBEN CONN HEADER .100 SINGL R/A 31POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
147432-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold