Location : Home > P > PEC26SAGN
PEC26SAGN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC26SAGN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC26SAGN CONN HEADER .100 SINGL STR 26POS 146950 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
499-V3-260-10-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
499-V3-260-10-009101 IC 60050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
499-V3-260-10-009101 Preci-Dip 157120 2016+ CONN HDR 60POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
499-V3-260-10-009101 Preci-Dip 287910 2016+ CONN HDR 60POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-644633-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-644633-2 IC 56650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-644633-2 TE Connectivity AMP Connectors 157190 2016+ CONN HEADER 12POS R/A .156 GOLD Unitronix Electronics Limited
4-644633-2 TE Connectivity AMP Connectors 287850 2016+ CONN HEADER 12POS R/A .156 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com