Location : Home > P > PEC25DAAN
PEC25DAAN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC25DAAN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC25DAAN CONN HEADER .100 DUAL STR 50POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
PEC25DAAN CONN HEADER .100 DUAL STR 50POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
39860-0204 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
39860-0204 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
39860-0204 IC 59480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
39860-0204 Molex Connector Corporation 157880 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
39860-0204 Molex Connector Corporation 297350 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1546209-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 25 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-1546209-5 IC 56570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546209-5 TE Connectivity AMP Connectors 157280 2016+ TERM BLOCK HDR 25POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546209-5 TE Connectivity AMP Connectors 299210 2016+ TERM BLOCK HDR 25POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSM-142-S-SV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
316-87-115-41-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-115-41-009101 Preci-Dip 157620 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-115-41-009101 Preci-Dip 298250 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-009-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-009-53-001101 Preci-Dip 157710 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-009-53-001101 Preci-Dip 297410 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0009624098 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
6-146130-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold