Location : Home > P > PEC21SBEN
PEC21SBEN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC21SBEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC21SBEN CONN HEADER .100 SINGL R/A 21POS 146930 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
PEC21SBEN CONN HEADER .100 SINGL R/A 21POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
PEC21SBEN CONN HEADER .100 SINGL R/A 21POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0026482203 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold