Location : Home > P > PEC21SBDN
PEC21SBDN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC21SBDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC21SBDN CONN HEADER .100 SINGL R/A 21POS 147540 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
351-80-145-00-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 45 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
351-80-145-00-005101 IC 56140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
351-80-145-00-005101 Preci-Dip 157200 2016+ CONN HDR 45POS 0.100 T/H TIN Unitronix Electronics Limited
351-80-145-00-005101 Preci-Dip 287670 2016+ CONN HDR 45POS 0.100 T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
800-80-064-20-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 64 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
800-80-064-20-004101 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-80-064-20-004101 Preci-Dip 156930 2016+ CONN HDR 64POS 0.100 T/H R/A Unitronix Electronics Limited
800-80-064-20-004101 Preci-Dip 287930 2016+ CONN HDR 64POS 0.100 T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com