Location : Home > P > PEC21DGBN
PEC21DGBN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC21DGBN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC21DGBN CONN HEADER .100 DUAL R/A 42POS 156930 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
S-13D1B3130-M6T1U3 Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3V, 3.1V 150mA SOT-23-6
B64290L0084X087 Magnetics - Transformer, Inductor Components Ferrite Cores FERRITE CORE TOROID 2.88UH N87
B64290L0084X087 EPCOS 10000 2013+ Ferrites and accessories WLParts Electronics ltd
B64290L0084X087 IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B64290L0084X087 NEW 98950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AFCT-5962NLZ Optoelectronics Fiber Optics - Transceiver Modules Fiber Optic Transceiver Module General Purpose 155Mbps 1300nm 3.1 V ~ 3.5 V LC Duplex Through Hole
AFCT-5962NLZ 39246 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
AFCT-5962NLZ ?AVAGO 5000 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AFCT-5962NLZ IC 38892 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
AFCT-5962NLZ STOCK 43530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
QEB441 Optoelectronics Infrared, UV, Visible Emitters Visible Emitter 730nm 2.1V 100mA 2mW/sr @ 100mA 120¡ã 2-PLCC
QEB441 IC 38912 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
QEB441 STOCK 45850 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
EL1014(TA)-VG Isolators Optoisolators - Transistor, Photovoltaic Output Optoisolator Transistor Output 5000Vrms 1 Channel 4-SOP (2.54mm)
EL1014(TA)-VG IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EL1014(TA)-VG NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
F14738_BROOKE-G2-S Optoelectronics Optics - Reflectors REFLECTOR ROUND 1 POS 45MM (D) 1