Location : Home > P > PEC21DBDN
PEC21DBDN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC21DBDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC21DBDN CONN HEADER .100 DUAL R/A 42POS 157650 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929647-02-32-I Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 32 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929647-02-32-I 3M 288410 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 32POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929647-02-32-I 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 32POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929647-02-32-I IC 57860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-V3-147-10-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 47 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-V3-147-10-009101 IC 59540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-V3-147-10-009101 Preci-Dip 157520 2016+ CONN HDR 47POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
399-V3-147-10-009101 Preci-Dip 288710 2016+ CONN HDR 47POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-147278-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 21 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold