Location : Home > P > PEC20SBDN
PEC20SBDN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC20SBDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC20SBDN CONN HEADER .100 SINGL R/A 20POS 147850 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HIF3CAW-40PA-2.54DSA(71) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
HIF3CAW-40PA-2.54DSA(71) Hirose Electric Co Ltd 157620 2016+ CONN HDR 40POS 2.54MM Unitronix Electronics Limited
6-1375583-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
6-1375583-7 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
45212-200230 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
45212-200230 3M 147040 2016+ CONN HEADER .05 12POS SMT Unitronix Electronics Limited
45212-200230 3M 298930 2016+ CONN HEADER .05 12POS SMT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
830-80-042-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 42 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
830-80-042-10-001101 Preci-Dip 147220 2016+ CONN HDR 42POS 2MM T/H Unitronix Electronics Limited
830-80-042-10-001101 Preci-Dip 287370 2016+ CONN HDR 42POS 2MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104966-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold