Location : Home > P > PEC19SBDN
PEC19SBDN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC19SBDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC19SBDN CONN HEADER .100 SINGL R/A 19POS 147290 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LM2776DBVR Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators Charge Pump Switching Regulator IC Negative Fixed -Vin 1 Output 200mA SOT-23-6
LM2776DBVR Texas Instruments 57849 1415+ IC REG SWITCHD CAP 5.5V 6SOT23 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LM2776DBVR Texas Instruments 62575 1516+ IC REG SWITCHD CAP 5.5V 6SOT23 Alphatek Technology Limited
LM2776DBVR Texas Instruments 87890 2015+ IC REG SWITCHD CAP 5.5V 6SOT23 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LM2776DBVR Texas Instruments 87890 2015+ IC REG SWITCHD CAP 5.5V 6SOT23 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S-1335B15-N4T1U3 Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA SC-82AB
SN-6601EB-SP Networking Solutions Miscellaneous CDMA EVDO POE INJ/PS SP
SN-6601EB-SP IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SN-6601EB-SP NEW 97390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TPS65262-1RHBT Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear + Switching Linear And Switching Voltage Regulator IC 5 Output Step-Down (Buck) Synchronous (3), Linear (LDO) (2) 600kHz 32-VFQFN Exposed Pad
TPS65262-1RHBT IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TPS65262-1RHBT NEW 70500 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
XPLAWT-H0-0000-000BV2051 Optoelectronics LED Lighting - White LED Lighting XLamp? XP-L White, Cool 6200K 2.95V 1.05A 115¡ã 2-SMD, No Lead, Exposed Pad
BXRB-30G0740-A-00 Bridgelux 5,820 12+ - SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
BXRB-30G0740-A-00 Bridgelux 22000 n/a LED ARRAY WARM WHITE 3000K 740LM Hongkong Inductors Limited
BXRB-30G0740-A-00 IC 38410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BXRB-30G0740-A-00 NEW 98510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
383-2UYC/S530-A5 Optoelectronics LED Indication - Discrete Yellow 589nm LED Indication - Discrete 2V Radial
383-2UYC/S530-A5 Electronics 27080 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
383-2UYC/S530-A5 Electronics 27080 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
383-2UYC/S530-A5 IC 56730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
XPCWHT-L1-0000-00D01 Optoelectronics LED Lighting - White LED Lighting XLamp? XP-C White, Cool 5000K ~ 10000K 3.2V 350mA 115¡ã 2-SMD, No Lead, Exposed Pad
XPCWHT-L1-0000-00D01 Cree Inc 25000 n/a LED XPC 107LM COOL WHITE SMD Hongkong Inductors Limited
XPCWHT-L1-0000-00D01 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5511307004 Optoelectronics LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs LED Circuit Board Indicator 4 Wide Green (x 4) Diffused, Tinted 1.9V 2mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Through Hole, Right Angle
5511307004 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5307H3 Optoelectronics LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs LED Circuit Board Indicator Single Amber Diffused 2V 60mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Through Hole, Right Angle