Location : Home > P > PEC15SBAN
PEC15SBAN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC15SBAN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC15SBAN CONN HEADER .100 SINGL R/A 15POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0711629 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect Black 12-24 AWG
316-83-129-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-129-41-002101 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-129-41-002101 Preci-Dip 147760 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-129-41-002101 Preci-Dip 287510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021311-00056T4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
20021311-00056T4LF Amphenol FCI 147650 2016+ CONN RCPT 56POS T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
20021311-00056T4LF Amphenol FCI 278150 2016+ CONN RCPT 56POS T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021311-00056T4LF IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1696560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1696560000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 5.00 21POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1696560000 Weidmuller 147520 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1696560000 Weidmuller 297590 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38435-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38435-15-0 IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38435-15-0 NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-22-063-10-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 63 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-063-10-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-063-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-063-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 63POS SNGL .137 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-063-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 63POS SNGL .137 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1836749 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1836749 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1836749 Phoenix Contact 157830 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1836749 Phoenix Contact 298510 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1470199-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.079" (2.00mm)