Location : Home > P > PEC14SBBN
PEC14SBBN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC14SBBN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC14SBBN CONN HEADER .100 SINGL R/A 14POS 147760 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-87-168-17-101101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 168POS GOLD
510-87-168-17-101101 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-168-17-101101 Preci-Dip 157160 2016+ CONN SOCKET PGA 168POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-168-17-101101 Preci-Dip 278930 2016+ CONN SOCKET PGA 168POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430111-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430111-11-0 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3210356 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 16-26 AWG
3210356 Phoenix Contact 147850 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
3210356 Phoenix Contact 287930 2016+ TERMINAL BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-87-155-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 55 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-158-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold