Location : Home > P > PEC11SBBN
PEC11SBBN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC11SBBN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC11SBBN CONN HEADER .100 SINGL R/A 11POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-046-10-268101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-046-10-268101 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-046-10-268101 Preci-Dip 146940 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-046-10-268101 Preci-Dip 287930 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3214550 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 14-26 AWG
3214550 IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3214550 Phoenix Contact 147030 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3214550 Phoenix Contact 288090 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSM-147-L-DH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 94 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1769696 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1769696 Phoenix Contact 147820 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1769696 Phoenix Contact 298390 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1986720-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1986720-1 TE Connectivity AMP Connectors 147130 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
2-1986720-1 TE Connectivity AMP Connectors 298690 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M20-7840942 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-1546939-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0878321011 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
280387-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
280387-2 TE Connectivity AMP Connectors 157160 2016+ CONN HEADER 30POS VERT GOLD .100 Unitronix Electronics Limited
280387-2 TE Connectivity AMP Connectors 297970 2016+ CONN HEADER 30POS VERT GOLD .100 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452833 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)