Location : Home > P > PE30L0FG472MAB
PE30L0FG472MAB
Share on FacebookShare on Facebook
PE30L0FG472MAB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PE30L0FG472MAB ROHS 135200 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PE30L0FG472MAB POT 4.7K OHM 3W CERM SEALED 8000 Vishay/Sfernice 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PE30L0FG472MAB RoHS Compliant 39374 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MPC3BC Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green, Red Diffused 45¡ã 2.1V Green, 2V Red 30mA Green, 30mA Red Round with Domed Top, 3mm (T-1)
MPC3BC IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MPC3BC NEW 78970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RJ13SR504 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 500k Ohm 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
RJ13SR504 Copal 12941 12+ TRIMMER 500K OHM 0.75W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd
RJ13SR504 Copal 18408 12+ TRIMMER 500K OHM 0.75W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor