Location : Home > P > PE1206DRF7W0R025L
PE1206DRF7W0R025L
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DTS060250UDC-P5/RN Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 6V 15W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
DTS060250UDC-P5/RN IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DTS060250UDC-P5/RN NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R0.25S-1224/P-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 0.25W 12V IN 24V OUT
R0.25S-1224/P-R IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R0.25S-1224/P-R NEW 88130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R0.25S-1224/P-R Recom Power 15000 12+ 8-DIP SMD Module (5 Leads) Evergreen Electronics Co.,Ltd
BR204 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters IC MODULE DC/DC CONV 10A
BR204 IC 38190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BR204 NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T48SR05005NNFA Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 5V 5A 25W
T48SR05005NNFA IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T48SR05005NNFA NEW 78850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1462051-9 Relays Signal Relays, Up to 2 Amps RELAY RF SPDT 2A 12V