Location : Home > P > PE-01005FB121STA
PE-01005FB121STA
Share on FacebookShare on Facebook
PE-01005FB121STA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PE-01005FB121STA N/A 300000 PULSE 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
PE-01005FB121STA N/A 300000 PULSE 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
PE-01005FB121STA N/A 300000 PULSE 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TK72E08N1,S1X Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N CH 80V 72A TO-220
TK72E08N1,S1X Toshiba 674100 1525+ MOSFET N CH 80V 72A TO-220 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TK72E08N1,S1X IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TK72E08N1,S1X NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-11G-38-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X22.86MM T412
ND471625 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR MOD ISO DUAL 1600V 250A
ND471625 17648 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
ND471625 POWEREX 2000 2013+ POW-R-BLOK Dual SCR/Diode Isolated Module (250 Amperes / Up to 1600 V Protec Engineering (S) Pte Ltd
ATS-15B-130-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X15MM XCUT T766
ATS-06G-10-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT
PSMN015-60PS,127 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 50A TO220AB
PSMN015-60PS,127 568749 13+ fenyang electronics co.,ltd
PSMN015-60PS,127 25649 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PSMN015-60PS,127 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PSMN015-60PS,127 NXP 157539 15+ MOSFET N-CH 60V 50A TO220AB Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SI4186DY-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 20V 35.8A 8SOIC
SI4186DY-T1-GE3 6496 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
SI4186DY-T1-GE3 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI4186DY-T1-GE3 VIS 50000 14+ 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
SI4186DY-T1-GE3 Vishay Siliconix 157299 15+ MOSFET N-CH 20V 35.8A 8SOIC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2SB1124T-TD-H Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 50V 3A PCP
2SB1124T-TD-H IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2SB1124T-TD-H ON Semiconductor 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2SB1124T-TD-H ON Semiconductor 8000 2012+ Transistors Bipolar - BJT BIP PNP 3A 50V EKT Electronics Co., Ltd
74271318 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Clamp Chassis Mount Ferrite Core 106 Ohm @ 100MHz ID 0.323" Dia (8.20mm) OD 1.173" W x 0.791" H (29.80mm x 20.10mm) Length 0.630" (16.00mm)