Location : Home > P > PDU3XVN6G20
PDU3XVN6G20
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TLW-128-05-G-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TLW-128-05-G-S IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TLW-128-05-G-S NEW 87450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TLW-128-05-G-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
TLW-128-05-G-S Samtec Inc. 157010 2016+ CONN HEADER .100 28POS SGL GOLD Unitronix Electronics Limited
0702871132 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 72 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3428-5303 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
3428-5303 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3428-5303 3M 147420 2016+ CONN HEADER 20POS R/A LONG LATCH Unitronix Electronics Limited
3428-5303 3M 298570 2016+ CONN HEADER 20POS R/A LONG LATCH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com