Location : Home > P > PDU3MV6H50A
PDU3MV6H50A
Share on FacebookShare on Facebook
PDU3MV6H50A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20021121-00084D4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 84 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021121-00084D4LF Amphenol FCI 147810 2016+ HD SMT Unitronix Electronics Limited
20021121-00084D4LF Amphenol FCI 298790 2016+ HD SMT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021121-00084D4LF IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
852-10-020-30-002191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
852-10-020-30-002191 IC 56430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
852-10-020-30-002191 Preci-Dip 147170 2016+ CONN HDR 20POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
852-10-020-30-002191 Preci-Dip 287750 2016+ CONN HDR 20POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com