Location : Home > P > PDA025W-700B
PDA025W-700B
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6073132130 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red 12V 15mA Round with Flat Top, 6.80mm Solder Lug
RHL20K Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 20k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 25W Solder Lug
RHL20K IC 40580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RHL20K NEW 77390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RHL20K Ohmite 79800 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
RJ5EW205 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 2M Ohm 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Top Adjustment
RJ5EW205 Copal 11014 12+ TRIMMER 2M OHM 0.25W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RJ5EW205 Copal 17093 12+ TRIMMER 2M OHM 0.25W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd